Advertisment

żołądek

Dość dużo dumałam nad tym, co popisać przy okazji ogarniania tematu dotyczącego produktu Bittner oryginalne zioła szwedzkie przyszło mi na myśl, że zwyczajnie wezmę kilka najważniejszych informacji od wytwórcy. Ale oczywiście to by było niewystarczające i moglibyście chcieć dowiedzieć się ode mnie czegoś wiecej. Dobrze więc. Weźmy na siebie próbę pogłębienia naszej skarbnicy danych.
Zacznijmy od tego, że układ pokarmowy to system połączonych ze sobą organów służących do przekazywania ustrojowi odpowiedniej ilości H2O i składników energetycznych. Życzę wszystkim śpiesznego uzdrowienia z problemów z układem pokarmowym.
No to opiszmy bittner oryginalne zioła szwedzkie.

  Dawkowanie 1 łyżeczka (5ml) 3 razy dziennie przed albo po posiłku   Działanie Tonik Oryginalne zioła szwedzkie pomaga w utrzymaniu wlaściwego samopoczucia po jedzeniu. Ułatwia przyswajanie składników odżywczych z pożywienia, pobudza wydzielenie soków trawiennych i produkcję żółci poprzez wątrobę, dzięki temu wspomaga prawidłowe trawienie. Przyjęty przed posiłkiem wspomaga apetyt. Nie zawiera alkoholu i dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy rezygnują z alkoholowych nalewek poprawiajacych trawienie.   Opis BITTNER ORYGINALNE ZIOŁA SZWEDZKIE sa to również preparaty w formie toników ziołowych. Zawieją unikalną kompozycje 25 ziól głównie goryczkowych oraz aromatyczno-gorzkich (m.in.: korzeń arcydzięgla, manna, mirra, korzeń ostryżu plamistego, korzeń dziewiećsiła). Wyselekcjonowane oraz odpowiednio dobrane składniki naturalne pozytywnie wpływają na czynności trawienne.

Warto poświęcić nieco wysiłku profilaktyce naszego układu pokarmowego, bo może być to również dużo prostrze niż leczenia właściwego chorób. Chorzy na uchylki okreżnicy skarżą się na silne bóle i towarzyszące im skurcze dolnych części składowej brzucha. Bóle te powodują zaparcia. Brak może być opróżniania jelit w czasie trawienia. Zaległe w uchylkach jelit jedzenie powoduje powstawanie procesow gnilnych. Wytwarzane wówczas gazy doprowadzają do zapalenia okrężnicy. Stwierdzono rownież, że występują przypadki, w których dolegliwość rozszerza się na odmienne części składowej okreżnicy. Powoduje to również poważne powikłania, przy których konieczna może być operacja chirurgiczna. Profilaktyka tej dolegliwości to również nie spożywanie artykulów spożywczych powodujących pojawienie się gazów. Skutecznia dieta powinna być też pozbawiona orzechów, nasion i ziaren zboż. W naszej diecie powinny dominować produkty bogate w błonnik. Błonnik zawarty może być w wielu owocach oraz warzywach takich jak: marchew, pomidory, banany, ogórki, jabłka, ziemniaki, pomarańcze i również mąka owsiana. Warto także spożywać płyny , ktore są pomocne w detoksykacji organizmu. Często również zażywa sie antybiotyki.
System pokarmowy spelnia istotną rolę w ustroju człowieka. Bez niego brakowałoby nam energii. Gardło to również wspólny odcinek dróg oddechowych oraz pokarmowych, stanowiący przedłużenie jamy ustnej oraz jamy nosowej, przechodzący dalej w przełyk oraz krtań. Gardło zbudowane może być z mięśni poprzecznie prążkowanych pokrytych od zewnątrz tkanką łączną, a od wewnątrz błoną śluzową. Gardło ciągnie się od podstawy czaszki, aż do miejsca przejścia w przełyk, to również może być do wysokości szóstego kręgu szyjnego. Mięśnie gardła tworza ścianę tylną oraz ściany boczne. Na ścianach bocznych znajduja się ujścia trąbek sluchowych, otoczone wałami trabkowymi oraz skupiskiem tkanki chłonnej tworzącymi migdalki trąbkowe. W miejscu przejścia sklepienia gardła w ścianę tylną może być skupisko tkanki limfatycznej, migdałek gardłowy – trzeci migdał. W ścianie przedniej gardła, idac od góry, widoczne są nozdrza tylne, łączące jamę nosową z gardłem, poniżej znajduje sie cieśń gardzieli, poprzez którą jama ustna komunikuje się z jamą gardłową. Najniżej znajduje sie wejście do krtani.
System pokarmowy spełnia istotna rolę w ustroju człowieka. Bez niego brakowałoby nam energii. Gardło to również wspólny odcinek dróg oddechowych oraz pokarmowych, stanowiacy przedłużenie jamy ustnej oraz jamy nosowej, przechodzący dalej w przełyk oraz krtań. Gardło zbudowane może być z mieśni poprzecznie prażkowanych pokrytych od zewnątrz tkanka łączną, a od wewnątrz błoną śluzową. Gardlo ciągnie się od podstawy czaszki, aż do miejsca przejścia w przełyk, to również może być do wysokości szóstego kręgu szyjnego. Mięśnie gardła tworza ścianę tylną oraz ściany boczne. Na ścianach bocznych znajdują sie ujścia trabek słuchowych, otoczone wałami trąbkowymi oraz skupiskiem tkanki chłonnej tworzącymi migdałki trąbkowe. W miejscu przejścia sklepienia gardła w ścianę tylna może być skupisko tkanki limfatycznej, migdałek gardłowy – trzeci migdal. W ścianie przedniej gardla, idąc od góry, widoczne są nozdrza tylne, łączące jame nosową z gardlem, poniżej znajduje się cieśń gardzieli, poprzez która jama ustna komunikuje się z jamą gardłową. Najniżej znajduje się wejście do krtani.

Advertisment