Advertisment

żołądek

Obecnie, w mediach rzadko mówi się na temat produktu Węgiel leczniczy vp zatem naszym zdaniem należy to zmienić. Pod spodem trochę najistotniejszych informacji w tym temacie, mamy nadzieję, że będą wartościowe.
Zacznijmy od tego, że układ pokarmowy to tzw. układ połączonych funkcjonalnie organów służących zapewnieniu przekazywania organizmowi odpowiedniej ilości H2O i substancji energetycznych. Życzę wam rychłego uzdrowienia z problemów z układem pokarmowym.
A zatem opiszmy węgiel leczniczy vp.

  Skład 1 kapsułka zawiera 200 mg węgla leczniczego (Carbo medicinalis).   Dawkowanie Leczenie niestrawności oraz wzdeć: Dorośli oraz dzieci powyżej 12 lat: Doustnie, stosuje sie przeciętnie 4-6 kapsulek pare razy na dobę, aż do ustąpienia objawów. Kapsułki można polykać w całości, jednakże w celu ich szybszego działania zalecane może być stosowanie ich w postaci zawiesiny powstałej po wysypaniu zawartości kapsulek do niewielkiej ilości wody. Leczenia właściwego biegunki: Dorośli oraz dzieci powyżej 12 lat: Jednorazowo doustnie około 4,0 g (20 kapsułek), najlepiej w postaci zawiesiny powstałej po wsypaniu zawartości kapsułek do niewielkiej ilości wody. Dawkę można powtarzać co parę godzin, skoro konieczne. W zatruciach lekami oraz zwiazkami chemicznymi: Dorośli i dzieci powyżej 1 roku: Jednorazowa dawka doustna wynosi zwykle około 12,5 g (okolo 62 kapsułki). W razie potrzeby można ja podawać kilkukrotnie w ciągu doby. Dzieci poniżej 1 roku: Jednorazowa dawka doustna wynosi zwykle 1 g/kg mc. W razie potrzeby można ją powtarzać co 4-6 godzin. W leczeniu zatruć lekami oraz substancjami chemicznymi preparat podaje się najczęściej w postaci zawiesiny powstałej po wysypaniu zawartości kapsułek do niewielkiej ilości wody. Podaje się ją w zalecanej dawce doustnie poprzez zgłębnik oraz usuwa poprzez odessanie albo wywołanie wymiotów odzyskując całkowitą ilość podanego wegla.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na substancję czynną albo na którakolwiek substancje pomocniczą. Nie stosować produktu u osób nieprzytomnych, u których nie zabezpieczono dróg oddechowych.   Wskazania do stosowania Biegunki, niestrawność, wzdecia. Zatrucia lekami oraz innymi związkami chemicznymi – po porozumieniu z lekarzem.

Ale do rzeczy – opiszmy węgiel leczniczy vp.
Jeśli zasłabniesz, na przyklad gdzieś na ulicy pamiętaj o kilku zaleceniach. Zasłabniecie można nazwać umownie stanem przed-omdleniowym. Podczas zasłabnięcia nie dochodzi bowiem do pełnej utraty świadomości, a jedynie do jej chwilowego zaburzenia. To również i dlatego czujemy sie wówczas dziwnie, mamy trudności z kontrolą swoich ruchow, nie jesteśmy w stanie skupić myśli. Zasłabnięciu powinny towarzyszyć takie objawy jak: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, mdlości, zwiększona potliwość, dreszcze oraz uczucie zimna i spadek napięcia mieśni, od którego może być uzależnione czy może upadniemy czy może nie. Skoro nie zareagujemy w miarę żwawo na to, co się nam przydarza, zasłabnięcie może przerodzić się w omdlenie, które może być znacznie groźniejsze dla zdrowia.
Jeśli zasłabniesz, na przykład gdzieś na ulicy pamiętaj o kilku zaleceniach. Zasłabnięcie można nazwać umownie stanem przed-omdleniowym. Podczas zasłabnięcia nie dochodzi bowiem do pełnej utraty świadomości, a jedynie do jej chwilowego zaburzenia. To również i dlatego czujemy się wówczas dziwnie, mamy trudności z kontrola swoich ruchów, nie jesteśmy w stanie skupić myśli. Zasłabnięciu powinny towarzyszyć takie objawy jak: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, mdłości, zwiekszona potliwość, dreszcze oraz uczucie zimna i spadek napięcia mięśni, od którego może być uzależnione czy może upadniemy czy może nie. Skoro nie zareagujemy w miarę bystro na to, co się nam przydarza, zasłabnięcie może przerodzić się w omdlenie, które może być znacznie groźniejsze dla zdrowia.

Advertisment